جابجایی و انتقال دانشجویی سربازی – ads

انتقال و جابجایی دانشجو و سرباز

جابجایی دانشجو و سرباز

دانشجو و سرباز نظام وظیفه می توانند با استفاده از خدمات پرتابل “به خانه” فورا به شهر مورد نظر خودشان انتقالی بگیرند . برای جابجایی و انتقالی گرفتن ابتدا لازم هست از اینجا عضو (به خانه) شوید و سپس آگهی خود را به عنوان ( دانشجو یا سرباز ) ثبت و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده اگهی را به روی سایت به خانه ارسال کنید . فرد مورد نظر شما برای جابجایی یا انتقالی گرفتن در سریعترین زمان ممکن پیدا می شود و سامانه ی پیامکی و تلفنیِ وب سایت به خانه ما این خبر خوب را به شما اطلاع رسانی می کند .

انتقالی دانشجو

بعد از اینکه شرایط انتقالی دانشگاه توسط دانشجو برای انتقال و جابجایی با دانشجویان دیگر دانشگاه ها مطالعه شد ، از قبیل دانشگاه‌ دولتی ( سراسری ) , دانشگاه تربیت مدرس , دانشگاه پیام نور , دانشگاه آزاد اسلامی و ایثارگران , آموزشکده فنی , دانشگاه علوم پزشکی , دانشگاه سما , مرکز علمی کاربردی , دانشگاه جامع علمی کاربردی , مؤسسه آموزش عالی , مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی ، دانشجو می تواند از سیستم “به خانه” برای جابجایی و انتقالی گرفتن استفاده نمایید و طرف مقابل خود را برای جابجایی و انتقال پیدا کند و با ایجاد هماهنگی بین دانشگاه ها شرایط را برای انتقال دائم فراهم کند.

جابجایی دانشجو

سیستم به خانه قابلیت اطلاع رسانی آنی و اتوماتیک را دارد و دانشجوی گرامی می تواند با ثبت شماره موبایل خود از طریق پنل کاربری در صورت پیدا شدن دانشجوی مورد انتقال به شهر خود ، مطلع شود و با حضور در سایت به خانه اطلاعات تماس آن دانشجو را دریافت و هماهنگی های لازم را برای جابجایی انجام دهد .

جابجایی سرباز

همه سربازان غیرو کشورمان دوست دارند در محل خدمتشان شهر خودشان باشد و انتقال سرباز با هدف کمک به سربازانی راه اندازی شده است که می خواهند با پیدا کردن فرد مناسب در رسته خود به شکل توافقی و با کسب اجازه از یگان خود و انجام نامه نگاری ها به شهر مورد نظرشان منتقل شوند .

جابجایی سربازی

جابجایی سرباز سپاه , جابجایی سرباز نیروی هوایی , جابجایی سرباز ارتش, جابجایی سرباز نیروی انتظامی , جابجایی سرباز معلم , جابجایی سرباز یگان ویژه , و جابجایی سرباز مرزبانی جزو نقل و انتقالات سربازان می باشد .

معرفی جابجایی سرباز و دانشجو

سایت انتقالی دانشجو و انتقالی سرباز به خانه ، یک سایت با پنل اختصاصی برای انتقال و جابجایی دانشجو یان و همچنین شرایط جابجایی سربازان عزیز کشورمان ایران اسلامی را نیز فراهم کرده است تا اگر دانشجو هستید، از دانشگاه خوب و معتبر فارغ التحصیل شده و یا اگر سرباز هستید با خاطرات سربازی خوبی خدمت سربازی را به پایان برسانید .

سایت انتقالی و جابجایی سرباز به خانه فعالیت خودش را از فروردین ماه ۱۳۹۷ آغازکرد و اولین سایت رسمی ثبت آگهی جابجایی سربازی هست و شما سربازان غیور کشورمان جمهوری اسلامی ایران ،می توانید با ثبت آگهی با مشخصات لازمه فورا برای جابجا شدن و انتقالی گرفتن یک نفر مقابلی را پیدا کنید .

جابجایی سربازی به خانه

گرفتن انتقالی سربازی بیشتر به خاطر نزدیک بودن به محل زندگی یا محل کار صورت می گیرد و خدمت سربازی در همان رسته و موقعیت مشابه ادامه پیدا می کند . از طرفی جابجایی دانشگاه نیز توسط دانشجویان رشته های مختلف در دانشگاه های مختلف انجام میگیرد و اصولا به منظور انتخاب دانشگاه بهتر یا رفتن به شهر محل سکونت انجام می گیرد و معمولا دانشجویان قصدشان از جابجایی دانشگاه ، رفتن به دانشگاه های مطرح تهران یا شیراز یا اصفهان و مشهد و یا تبریز و.. می باشد و دوست دارند از دانشگاه های مطرح و مهم فارغ التحصیل شوند .

درج یک نظر


لینک های ابری: دانلود فیلم , دانلود آهنگ جدید , ثبت شركت , رتبه بندي شركت , سفارش پيتزا ,
Xبستن تبليغ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید